VABLJENI NA DOBRODELNI SEJEM

Na osnovni šoli Antona Martina Slomška Vrhnika bomo letos kot prostovoljci izvedli aktivnost z imenom »Ohranimo tisto kar je dobro«. Zbirali bomo predmete, ki jih potrebujemo za vsakdanje življenje (kuhinjski pripomočki, gospodinjski aparati, pripomočki za prostočasne aktivnosti, oprema za zimski šport, knjige, večje kose oblačil in druge uporabne predmete). Prav vsak med nami lahko pobrska po svojem domu in zagotovo bo našel nekaj takega, kar sam ne potrebuje več, nekomu drugemu pa bi koristilo. Predmete lahko prinesete v šolo do 8.00 ure učiteljem v jutranjem varstvu (C – hodnik). Kdor bo na dogodku našel kaj primernega zase, bo za izbrano odštel prostovoljni prispevek in s tem prispeval v šolski sklad šole. S tokratno akcijo želimo pomagati zbirati sredstva šolskemu skladu iz katerega se subvencionirajo šole v naravi in dnevi dejavnosti socialno šibkim otrokom. V primeru, da Vaši predmeti niso bili prodani, Vas prosimo, da jih po sejmu prevzamete in odnesete domov.

Vabljeni na dobrodelni sejem »Ohranimo tisto kar je dobro«, v soboto, 28. novembra 2015, v dopoldanskem času v avli osnovne šole Antona Martina Slomška Vrhnika.

Prostovoljci OŠ AMS