Vabilo na dobrodelno prireditev z bazarjem

Drobne, ljubke, čisto bele

z zimskim plesom so začele,

že po zraku se lovijo,

vedno bliže k tlom letijo …

(Franci Lakovič)

Spoštovani,

vabimo vas,

da v četrtek, 3. 12. 2015,

obiščete dobrodelno prireditev in novoletni bazar

z izdelki naših učencev.

Ob 17. uri začnemo v telovadnici naše šole z razstavo

izdelkov,

ki bodo po prireditvi na voljo za nakup.

Vljudno vabljeni.

Prireditev in bazar sta tako kot prejšnja leta namenjena zbiranju denarja za učence iz socialno šibkejših družin, da bomo tudi tem lahko zagotovili udeležbo na nadstandardnih dejavnostih. Prostovoljne prispevke lahko tudi nakažete na naslednji račun: SI56 01340 6030 723 780 (sklic: 00 2998200). Za finančno ali kakršnokoli drugo pomoč se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Učenci in učitelji OŠ Antona Martina Slomška

 

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...