ŠVN 8 – BREŽENKA

Ponedeljek

Navdušeni smo pred dom prišli, nato prtljago razpakirali, hišni red predelali, športne igre odigrali  in morske organizme iz morja ven potegnili. Zvečer pa še v Piran odmaširali.

DSC_0308 DSC_0310

Prvo poročilo 8a in 8b razreda iz Fiese.

Torek

Sprehod do Pirana res je bil napet, pršilo je, da je bilo za umret.  Hec, hec, tudi v takem vremenu Piran bilo je super za doživet.  Zdaj vemo, če kdo bi omedlel, z našo pomočjo res bi preživel. Kosti bi naravnali, kakor bi le znali. Mojstri za kuho pravi bomo postali, saj začimbe sredozemske smo spoznali. Lovor, oljka, rožmarin, okus jedem res daje fin.

DSC_0316 DSC_0319 DSC_0343 DSC_0349

Drugo poročilo 8a in 8b razreda iz Fiese

Sreda

Z orientacijo začeli smo dan, ki nas je popeljala daleč stran. Malo smo se izgubili, a se hitro na pot vrnili. Lokostrelstvo res je težek šport, a mi hoteli smo rekord. Lovorike nismo dobili, zato namiznega tenisa smo se lotili. Danes bil je dan za šport, jutri v Strunjan nas bo vodila sončna pot. Danes burja z meglo se igra, jutri naj nam sonce da.

DSC_0362 DSC_0374 DSC_0379 DSC_0382 DSC_0390 DSC_0404

Tretje poročilo 8a in 8b razreda

Četrtek

Burji zelo smo bili hvaležni, ker je odpihnila meglo, da lepote slovenske obale smo lahko odkrili in se pogledov na Triglav, Nanos in Dolomite naužili. Gori, doli, naokoli, so gonili nas hudo, smo morski zrak užili in krajinski park Strunjan odkrili. Skoz tunel smo se spustili, do Portoroža krog smo naredili. Ude, glave s povoji smo povili in se školjk v buzari skuhati naučili. Za lepoto poskrbeli in na plesu smo žareli.

Šolo v naravi smo skoraj končali, jutri Luko Koper še obiskali, nato pa domov se odpeljali.

Smrk, smrk…..

DSC_0431 DSC_0436 DSC_0501 DSC_0509 DSC_0518 DSC_0523 DSC_0539

Četrto in zadnje poročilo 8.a in 8.b razreda iz Fiese.