MEDOBČINSKI OTROŠKI PARLAMENT

Tema letošnjega otroškega parlamenta je Pasti mladostništva. Tema je zelo široka in za mladostnike zelo zanimiva. Naši parlamentarci ( Gaber Gabrovšek, Edin Ćehić, Žanet Zakonjšek in Lara Nagode) so se udeležili medobčinskega parlamenta na OŠ IC Vrhnika, ki se je odvijal v četrtek, 11.2.2016. Razpravljali so o pasteh interneta, nasilju, odvisnostih, pretirani skrbi za telo, samopodobi in spolnosti. Svoja mnenja so izrazili zelo jasno in jih hkrati dobro argumentirali. Sledile so volitve, kjer so učenci najodmevnejše in prepričljive glavce izvolili za predstavnike na regijskem otroškem parlamentu. Z naše šole sta bili izvoljeni Lara in Žanet.

DSC_0817

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Dogodek je dokumentiral novinar Vid Pivk.

Čestitamo vsem parlamentarcem.

mentorica: Tanja Vojska