Vabljeni na predstavitev jezikovnega poletnega tabora

Spoštovani starši!

Med letošnjimi poletnimi počitnicami, od 19. 8. 2019 do 30. 8. 2019, bomo na naši šoli gostili angleško jezikovno šolo The English Experience, School of English. Tečaj bo trajal 7 ali 14 dni in je namenjen poglabljanju govorne usposobljenosti otrok in mladine v starosti od 7 do 15 let. Tečaj bodo vodili njihovi usposobljeni učitelji, torej naravni govorci angleščine. Tečajniki bodo razvrščeni glede na starost v majhne skupine, največ 15 učencev. Namen tečaja ni poglabljanje znanja slovnice, pač pa govora in jezikovne usposobljenosti. Preizkusili se bodo v umetnostnih, športnih, dramskih aktivnostih in angleških igrah. Cena 14-dnevnega tečaja za enega otroka je 335 €. Če se v tečaj vključita dva otroka iz iste družine, se cena zniža in se za drugega otroka plača le 280 €. Učitelji, ki vodijo tečaj, v času le-tega živijo pri gostujočih družinah (lahko ste to vi, ki ste svojega otroka poslali na tečaj). Če se odločite, da boste učitelja gostili (14 nočitev), dobite za to plačilo v višini 340 €. Cena 7-dnevnega tečaja je 210 €.

Vabljeni na podrobnejšo predstavitev tečaja jezikovne šole The English Experience. Predstavitev bo potekala v ponedeljek, 18. 3. 2019, ob 18.30  v jedilnici naše šole.

Vljudno vabljeni,

koordinatorica na OŠ AMS Vrhnika, Petra Žitko