UBE

Četrtek, 9. 4. 2020

Navodila ostajajo enaka kot prejšnji teden. Nadaljujte s projektno nalogo.

Pošljite napredek na mail sonja.strgar@guest.arnes.si.

Četrtek, 26. 3. 2020

Navodila ostajajo enaka kot prejšnji teden.

Četrtek, 19. 3. 2020

POVABILO:

Strip – učenci lahko sodelujejo v Nagradnem stripovskem natečaju, ki ga organizira Muzej novejše zgodovine Slovenije.  Kdor se bo odločil za sodelovanje, naj mi sporoči na mail. Več o natečaju na slikah:

!!! Prav vsi učenci pa bodo morali narediti dokaz o učenju, ki bo dnevnik učenja, v katerega učenci zapišejo, kaj so se učili, lahko priložijo kakšno zaslonsko sliko in dnevnik prinesejo na učno uro, ko se spet vidimo. Dnevnik lahko izdelajo na list papirja, v urejevalniku besedil (npr. Word) ali izberejo poljubno obliko. Če se dolgo ne bomo videli, mi boste dnevnike poslali po mailu. !!!

Pazite nase 🙂

Učenci nadaljujete z izdelavo projektne naloge. Ko se vrnemo v šolo, bomo obe datoteki združili. Teme imate, zato pišite dalje. Prav tako imate na listih zapisane zahteve za izdelavo projektne naloge, ki se jih prosim držite. Ne pozabite na navajanje virov in na vsaj en vir, ki ni spletni. Datoteko pred prihodom v šolo shranite na mail ali usb ključek.

Do konca vsakega tedna, ko delate doma, mi napredek pošljite na sonja.strgar@guest.arnes.si.

Prav tako me lahko kontaktirate za vsa dodatna vprašanja.

Pazite nase in ostanite zdravi!

Vaša učiteljica Sonja Strgar