RU, 30. 3. 2020

Danes bomo razmišljali o prehrani.
Vem, da imam v razredu kar precej odličnih kuharjev, zato vam ta naloga ne bo delala težav.
Na naslova prehrana.ams@gmail.com in sonja.strgar@guest.arnes.si pošljite kakšne zdrave, zanimive, enostavne, okusne … recepte za zajtrk, kosilo, prigrizke, sladice, juhe, solate …, ki  jih sami ali skupaj s starši pripravljate te dni. Lahko pošljete tudi kakšno slikico, filmček.
Vse inovativne, zanimive in seveda primerne slike bomo objavili na spletni strani šole pod zavihkom Zdravje. Najboljše recepte bodo šolski kuharji preizkusili in ideja je, da bi se kakšni od njih tudi uporabili v šolskem jedilniku.
Učenci poleg recepta zapišite, ali se vaše ime lahko objavi ob receptu.
Vabljeni pa tudi k ogledu zavihka zdravje na šolski spletni strani.
Ravnateljica vas vabi, da rešite anonimno anketo na povezavi  https://www.1ka.si/a/263846, saj le tako določene stvari lahko še izboljšamo.
Gremo, z idejami na plan 🙂