Dan odprtih vrat

V zadnjih dneh septembra bomo učitelji z učenci odprli šolska vrata in vas povabili na učno uro.

Starše 1.c razreda vabimo v torek, 29. 9. 2020, ob 11.15, da se nam pridružijo (učiteljica Tamara Jerina). Dobili se bomo na šolskem dvorišču.

Prav tako v torek vabijo učenci 9. c svoje starše, da z njimi preživijo uro geografije (učiteljica Tanja Vojska). Izvedli jo bodo ob 12.05 v šolskem arboretumu, kjer se tudi zberete.

V šolski arboretum vabijo tudi učenci 9.a razreda na šolsko uro kemije (učiteljica Karmen Slana), ki se bo izvedla ob 12.05 uri.

V sredo, 30. 9. 2020, ob 11.15 uri, pa bodo svoja šolska vrata odprli učenci 3.a razreda (učiteljica Mateja Čadež). Svojo učno uro bodo izvedli ob šolskem nogometnem igrišču.

Za obisk so obvezne predhodne prijave (na elektronski naslov učitelja), učne ure se lahko udeležijo prvi trije prijavljeni starši. Prosimo vas, da med obiskom poskrbite za varno razdaljo.