Spoštovani starši, drage učenke in učenci I. triade

na pobudo ravnateljev, je vlada po tehtnem premisleku odločila, da se pouk za  učence I. triade v rdečih regijah lahko nadaljuje v prostorih šole tudi naslednji teden, če lahko zagotovimo istočasno pouk in testiranje zaposlenih.

V veliko veselje sporočam, da bo vzgojno izobraževalno delo za učence od 1. do 3. razreda na OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika potekali od vključno 1. 2. 2021 dalje v  prostorih šole.

Učenke in učenci od. 4. do 9. razreda se bodo še naprej izobraževali na daljavo. Pridružil se jim je tudi en tretji razred, ki se bo zaradi karantene šolal na daljavo. Da bo slednjega čim manj, vse starše naprošam, da v šolo prihajajo samo zdravi otroci. V skupnih prostorih je nošenje mask obvezna.

V upanju, da ostanemo zdravi, vas lepo pozdravljam.

Darja Guzelj, ravnateljica