ID računalništvo in matematika v 6. b

Pri interesni dejavnosti računalništvo, ki ga poučuje Sonja Strgar, smo izdelale učne liste za 6. razred matematike. Učni listi so vsebovali čim več snovi za ponovitev 6. razreda.
Učne liste so rešili naši sošolci. Ugotovile smo, da smo kar nekaj snovi že pozabili. Sošolcem so bili učni listi všeč. Pravijo, da so bili mogoče predolgi ter malo težki. Priznali so tudi, da smo se zelo potrudile. 😀

Zapisala Špela Istenič

Pri ID računalništvo smo pripravile učne liste, ki so jih nato naši sošolci rešili v učilnici na prostem. Večini sošolcem je bilo reševanje učnega lista všeč. Sošolci so učni list rešili dobro, bil pa je predolg, zato bi ga naslednjič skrčila le na dve strani. Nekaterim pa se sploh ni ljubilo reševati. Nekaj sošolcev nima utrjenih kotov.

Zapisala Eneja Caserman