Skoči na glavno vsebino

PODNEBNI DAN

Koliko zanimivih stvari se dogaja na naši šoli?

Slomškov teden otroka, ki se je začel z dnevom dejavnosti za celo šolo. Izvedli smo ekodan. Vtise in intervjuje so v sliki in besedi strnili naši ekonovinarji. Krakro prireditev sta vodili Pia in Ema iz 9.a. Obiskali sta nas naši ekoamabasadorki ga. Nataša Kebe iz Ministrstva za okolje in ga. Breda Kovač Babnik iz Komunale Vrhnika. Sprejeli smo novo ekolistino, ki jo je narisala učenka Taja. Čudovito razstavo v avli šole so pripravili učenci 4-5.r ter učenci izbirnega predmeta likovno snovanje. Podnebni tek so vodili naši učenci, športniki. Naša šolska okolica in vrtovi so ponovno urejeni. Na večji finančni vložek in obnovo pa čaka naša šolska mlaka.

Čestitke vsem za odlično sodelovanje in povezovanje med seboj.

ekokordinatorica: Karmen Slana

Intervju z ga. Natašo Kebe

Intervju z ga. Bredo Kovač Babnik

Prispevki ekonovinarjev

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost