Šport – 9.a dekleta, sreda, 15.4.2020

Lep pozdrav dekleta.

Zopet se je začel delovni teden, z novimi šolskimi obveznostmi, novimi nalogami in zahtevami. Da pa vam bo šlo učenje in delo lažje, da bo manj stresno, vam priporočam, da na vsake toliko prekinite z učenjem, da vstanete in se pretegnete, naredite nekaj razteznih vaj, se sprehodite po stanovanju, iskoristite stopnice, balkon, teraso, vrt… nadihajte se. Potem pa spet k šolskim nalogam in videle boste, kako lažje vam bo šlo.

Za še malo več akcije, pa sem vam danes pripravila še dodatno nalogo. Saj veste, s telesno dejavnostjo ostajamo zdravi, mladostni, notranje lepi in duševno stabilni. Zato hitro na delo.  Če danes ne bo motivacije za sprehod, tek…(kar pa ne verjamem in vam toplo priporočam), potem se razgibajte doma. Ogrejte, razgibajte in sprostite svoje telo in misli s to vadbo:

Želim vam lep in prijeten dan.

Metka Grebenc