Interesne dejavnosti

PREDSTAVITEV INTERESNIH DEJAVNOSTI ŠOLSKO LETO 2022/23

Interesne dejavnosti: 2022 – 2023

1.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORTAMARA JERINAponedeljek12.55 – 13.404.B 5.9.
1.r.EKO VRTMATEJA ČADEŽsreda14.35 – 15.20terasa 21.9.
2.r.USTVARJALNE DELAVNICEIZA BASTARtorek14.35 – 15.202.C 13.9.
2.r., 3.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORURŠKA ZAMEJCčetrtek13.45 – 14.30GL 8.9.
2.r. – 5.r.LIKOVNI KROŽEKDAVID PIRNATčetrtek (teden B)12.55 – 14.30LIK 15.9.
3. r.MALA ŠOLA RAČUNALNIŠTVOLOVRO GANTARtorek7.30 – 8.15RAČ 20.9.
3.r.USTVARJANJE in ROČNA DELANINA KORITNIKtorek13.45 – 14.303.C 6.9.
3.r.IZDELAJMO DRUŽABNE IGREJANA MESECčetrtek13.45 – 14.303.C 29.9.
3.r.ANGLEŠKE BRALNE URICEPETRA ŽITKOponedeljek12.55 – 13.405.A 19.9.
3.r., 4.r.EKO KROŽEKBOJANA PETROVČIČsreda12.55 – 13.404.B 14.9.
3.r., 4.r.RESNIČNA PRAVLJICAKATJA MIŠIČponedeljek13.45 – 14.303.C oktober
3.r. – 9.r.USTVARJALNI KROŽEK – KIPARSTVODAVID PIRNATsreda (teden B)13.45 – 14.30LIK 14.9.
3.r. – 9.r.FOLKLORNA SKUPINATANJA ZUPANsreda7.30 – 8.154.A 7.9.
4.r., 5.r.ŠAHPETER PURGsreda7.30 – 8.15TH 7.9.
4.r., 5.r.ANGLEŠKE BRALNE URICEANJA KALINponedeljek7.30 – 8.154.A 19.9.
4.r., 5.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORHELENA GRBACčetrtek13.45 – 14.304.B 7.9.
4.r. – 6.r.VESELA ŠOLAMATEJA GLUŠIČpo dogovoru 5.C oktober
4.r., 5.r.UČIMO SE KUHATIPETRA VOGRINCtorek12.55 – 14.30GOSplačljiv material1.10.
4.r. – 9.r.FILOZOFIJA ZA OTROKEURŠA GOVEKARpo dogovoru ZG oktober
5.r. – 9.r.PROSTOVOLJSTVOPETRA ŽITKO, MARTINA FAJDIGApo dogovoru terasa oktober
6.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORHELENA GRBACponedeljek13.45 – 14.304.B 5.9.
6.r.SLADICE IN ŠE KAJ?DARJA ŠEGApo dogovoru GOS oktober
6.r. – 9.r.FINANČNA PISMENOSTDARJA ŠEGA, SONJA STRGARpo dogovoru MA2 oktober
6.r. RAČUNALNIŠTVOSONJA STRGARpetek7.30 – 8.15RAČ 9.9.
6.r. ŠAHSONJA STRGARpo dogovoru MA2 oktober
7.r. – 9.r.PEVSKI ZBORPETRA IVANČIČponedeljek13.45 – 14.30GL 5.9.
6.r. – 9.r.DRAMSKI KROŽEKMARTINA KOKELJtorek13.45 – 14.30SL2 oktober
6.r. – 9.r.TURIZEMURŠA GOVEKARpo dogovoru ZG oktober
6.r.  – 9.r.ŠIBAJ NA KAMIŠIBAJVESNA JURAČpetek7.30 – 8.15GL 23.9.
6.r.  – 9.r.KNJIŽNIČARSKI KROŽEKMARTINA KOKELJpo dogovoru KNJ. oktober
6.r.  – 9.r.ZELIŠČARSKI KROŽEKVESNA JURAČsreda7.30 – 8.15GL 21.9.
6.r.  – 8.r.TEHNIŠKI KROŽEKPETER PURGpo dogovoru TH oktober
7.r.  – 9.r.BESEDNA USTVARJALNICALEA TORIpo dogovoru MUS2 5.9.
7.r.  – 9.r.VESELA ŠOLAMARTINA KOKELJpo dogovoru SL2 november
7.r. – 9.r.MALO PO NEMŠKOLEA TORIpo dogovoru MUS2 5.9.
8.r.KALIGRAFIJAURŠA GOVEKARpo dogovoru ZG oktober
9.r.MEPIVOJSKA,ORTARponedeljekpo RUGEOspletni indeks19.9.
       
RazredInteresna dejavnostMentorDan v tednuUraUčilnicaCenaPričetek dej.
1.r.SPLOŠNA ŠPORTNA VADBAMIRJANA KOGOVŠEKponedeljek7.30 – 8.15TV 12.9.
1.r.KOŠARKALOVRO GANTARčetrtek13.45 – 14.30TV 22.9.
1.r.USTVARJAMO Z GIBOMMETKA GREBENCčetrtek13.45 – 14.30TV oktober
2.r.USTVARJAMO Z GIBOMMETKA GREBENCponedeljek13.45 – 14.30TV oktober
2.r., 3.r.ATLETIKA/GIMNASTIKAMATJAŽ BAJECtorek14.35 – 15.20TV 4.10.
2.rKOŠARKALOVRO GANTARčetrtek14.35 – 15.20TV 22.9.
3.r., 4.r.USTVARJAMO Z GIBOMKATJA MIŠIČčetrtek14.35 – 15.20TV oktober
3.r. – 9.r.PLANINSKI KROŽEKGOVEKAR, VOGRINC, TROŠT ŠIRCApo dogovoru   oktober
3.r.KOŠARKATADEJ DE GLERIAtorek13.45 – 14.30TV 20.9.
4.r.KOŠARKATADEJ DE GLERIAtorek14.35 – 15.20TV 20.9.
4.r., 5.r.ATLETIKA/GIMNASTIKAMATJAŽ BAJECtorek13.45 – 14.30TV 4.10.
5.r., 6.r.ODBOJKA – začetniKATJA MIŠIČtorek14.35 – 15.20TV oktober
6.r., 7.r.ODBOJKA – nadaljevalniKATJA MIŠIČsreda14.35 – 15.20TV oktober
7.r. – 9.r.JOGAKARMEN SLANAsreda7.30 – 8.15tribuna 21.9.
6.r. – 9.r.MEŠANE BORILNE VEŠČINEMITJA MOČILARponedeljek13.45 – 14.30TV 19.9.
(Skupno 2.483 obiskov, današnjih obiskov 1)