Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi iztekajo in novo šolsko leto že trka na šolska vrata. Za lažji začetek vam posredujemo nekaj informacij.

Novo šolsko leto bomo pričeli v petek, 1. septembra 2023

Drage učenke in učenci.

Pred vami je še nekaj prostih dni, ki jih je vredno izkoristiti za športne aktivnosti in druženje. Pokličite sošolke in sošolce in poklepetajte z njimi v živo. Hkrati je tudi čas, da si uredite šolske potrebščine, jih lepo pripravite in zložite v torbo, le-ta pa vas bo počakala do pričetka pouka. Tako boste povsem pripravljeni in bo začetek lažji.

Spoštovani starši.

Vsi si želimo, da naši otroci odrastejo v samostojne in zadovoljne osebnosti, ki znajo skrbeti zase. Od vseh nas je odvisno, kakšno popotnico jim bomo dali.

Urniki posameznih razredov bodo objavljeni na spletni strani šole zadnji teden avgusta.

Glavni vhod bo do 8.10 zaprt, zato ne prihajajte predčasno, nato ga bomo odprli do pričetka pouka. Izjema so vozači, ki prihajajo s šolskimi prevozi in učenci, ki jih starši pripeljejo v organizirano jutranje varstvo (prijavljeni) skozi stranski vhod.

Po pouku bomo vozače pospremili na avtobus (vozni red). Do prihoda in odhoda so vsi dolžni čakati v skupini vozačev z učiteljem.

Za prevoz s šolskim avtobusom učenci potrebujejo vozne karte, ki jih izda LPP d. o. o. in jo posameznik uporablja do zaključka šolanja na OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika. V primeru, da otrok vozno karto izgubi, morate starši naročiti novo na prodajnih mestih LPP (na Vrhniki https://www.lpp.si/javni-prevoz/prodajna-mesta-vozovnic).

Učence iz podaljšanega bivanja bo do izhoda pospremila odrasla oseba in jih predala staršem pred šolo.

Več informacij boste dobili na roditeljskem sestanku posameznega razreda v prvem tednu pouka.

Potek prvega šolskega dne:

Vsi učenci in učitelji od 2. do 9. razreda se 1. septembra zberemo na šolskem dvorišču pred šolo ob 8.20. V primeru slabega vremena, učenci 8.20 vstopijo v šolo, kjer jih bo v avli čakal-a razredničarka/razrednik in usmeril-a v razred.

• Učenci prinesejo s seboj torbo, zvezek, pisalo in copate.
  • Učenci od 2. do 4. razreda bodo odšli domov ob 12.00, ali ostali v podaljšanem bivanju.
  • Učenci 5. razreda bodo odšli domov ob 12.50 ali ostali v podaljšanem bivanju.
  • Učenci od 6. do 9. razreda bodo odšli domov po končanem pouku ob 12.50.

Prvošolčki boste prejeli obvestilo po pošti. Pričakali vas bomo pred telovadnico ob 10.25.

Naj bo novo šolsko leto mirno, uspešno in bogato z novimi znanji.

Darja Guzelj, ravnateljica

(Skupno 1.947 obiskov, današnjih obiskov 1)