Mini olimpijada 2023

Športna društva in klubi, ki delujejo na Vrhniki, so se pod okriljem OKS danes, 12. 9. 2023, srečali na športnih površinah naše šole in pripravili športni dan v duhu Olimpijskih iger. Učenci prve triade so na 12 športnih in 1 zabavni postaji, kjer je kraljeval čarodej, spoznali športne panoge, ki jih lahko v popoldanskem času obiskujejo v svojem kraju.

Dogodek se je pričel z nagovorom vrhniškega župana, nadaljeval z olimpijsko himno, ogledom zastave in bakle in ogrevalnim delom, ki ga je vodila prava maskota – Foksi. Dan se je zaključil s podelitvijo sladkega presenečenja, prav tako pa je vsak udeleženec prejel olimpijsko medaljo za sodelovanje.

Vsem trenerjem in njihovim pomočnikom, ki so otrokom pripravili pester program, se zahvaljujemo za sodelovanje in hkrati veselimo ponovnega srečanja.