Erasmus+

Od septembra 2024 je Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika vključena v projekt Erasmus+. Uspeh na razpisu med 1. septembrom 2024 in 28. februarjem 2026 omogoča mobilnost zaposlenih v državah Evropske unije.

Naslov našega projekta je Digitalizacija za vključujoče izobraževanje. V okviru projekta želimo nasloviti potrebe šole na področju digitalnih kompetenc in inkluzije. Zaposlenim želimo omogočiti priložnost za mednarodno povezovanje in jih motivirati za uporabo novih tehnologij in inovativnih metod poučevanja, hkrati pa jih opolnomočiti na področju vključevanja in raznolikosti. Z usposabljanji in sledenjem na delovnem mestu želimo spoznati primere dobrih praks na omenjenih področjih in nova znanja uporabiti v našem okolju.