Prvi šolski dan: Veselje, nasmehi in nove dogodivščine!

Prvi šolski dan je za nami, poln veselja, novih začetkov in prijetnih trenutkov! S posebnim navdušenjem smo sprejeli naše prvošolce, ki so v družbi staršev prvič prestopili šolski prag. Otroci so si ogledali zabavno predstavo o Piki Nogavički, medtem ko so starši prisluhnili koristnemu predavanju o varnosti v cestnem prometu, ki ga je vodil gospod Franjo Čretnik, ter prejeli še nekaj pomembnih informacij za začetek šolskega leta.

Posebej navdušujoča je bila tudi čudovita foto točka pred šolo, ki so jo pripravile naše učiteljice in je poskrbela za lepe spomine ob začetku šolskega leta.

Veseli smo, da so se na ta dan vrnili tudi učenci od 2. do 9. razreda. Prvi šolski dan so začeli s tremi urami pri razrednikih, nato pa nadaljevali s poukom po urniku.

Naj bo novo šolsko leto uspešno, polno znanja in nepozabnih trenutkov!

Ravnateljica Sonja Strgar